Vyhodnocení sportovního žebříčku Českého svazu Taekwondo ITF za rok 2017

V rámci mezinárodní soutěže Czech OPEN 2018 v taekwondu ITF, která proběhla 16. – 18. března 2018 v Nymburce, proběhlo také vyhlášení nejúspěšnějších závodníků za celý rok 2017. Soutěžní oddělení Českého svazu Taekwon-Do ITF bedlivě sledovalo a zaznamenávalo medailová umístění jednotlivých závodníků v kategoriích technických sestav a sportovního boje na předem vybraných soutěžích.

V sobotu 17. března 2018 se na slavnostním zahájení Czech OPEN věnovala pozornost kategorii nejúspěšnějších žáků. Před zaplněnou halou a VIP osobnostmi evropského taekwonda si svůj okamžik užil také náš Radim Hložek. Ten se za uplynulý rok umístil na 2. místě mezi mladšími žáky z celé České republiky. Od vedoucího soutěžního oddělení Kamila Šamala obdržel památeční plaketu a poukaz na nákup v obchodu pro bojová umění – Ippon.

Za zmínku stojí také umístění Karly Šrubařové, která v celorepublikovém měřítku obsadila krásné 7. místo v kategorii starších žákyň.

Na výsledkové listině nejúspěšnějších škol za rok 2017 figuruje také naše škola IL DONG Ostrava. Díky všem ostravským závodníkům, kteří v technických sestavách a sportovním boji získali medaili, se náš oddíl umístil na úctyhodném 10. místě mezi všemi svazovými školami.

Gratulujeme výše zmíněným závodníkům a děkujeme všem, kteří na závodech bojují za naši školu.

Robin Talacek
trenér školy taekwon-do ITF Ostrava