Kde cvičíme

Školní rok 2020 – 2021

Základní škola Horymírova, Ostrava Zábřeh (mapa)

Začínáme opět od pondělí 7. září 2020!

Kontaktní informace: Ing. Markéta Suderová, 3. dan, tel. 777 129 337

Nábor nových členů od 6 do 14 let + do 7. kupu
Pondělí16:30 – 18:00velká tělocvičnaIng. Markéta Suderová (3. dan)
Mgr. Robin Talacek (2. dan)
Ing. Tomáš Peterek (2. dan)
Ing. Marek Lazor (5. dan)
Čtvrtek16:30 – 18:00velká tělocvičnaIng. Markéta Suderová (3. dan)
Mgr. Robin Talacek (2. dan)
Ing. Tomáš Peterek (2. dan)
Ing. Marek Lazor (5. dan)
Nábor nových členů od 15 let
Čtvrtek18:00 - 19:30velká tělocvičnaMgr. Jana Lazorová (5. dan)
Ing. Marek Lazor (5. dan)
Starší skupina dětí od 6. kupu (zelený pásek)
Pondělí16:30 – 18:00malá tělocvičnaIng. Markéta Suderová (3. dan)
Mgr. Robin Talacek (2. dan)
Ing. Tomáš Peterek (2. dan)
Ing. Marek Lazor (5. dan)
Čtvrtek16:30 – 18:00malá tělocvičnaIng. Markéta Suderová (3. dan)
Mgr. Robin Talacek (2. dan)
Ing. Tomáš Peterek (2. dan)
Ing. Marek Lazor (5. dan)
Dospělí od 4. kupu výše (modrý pásek)
Pondělí18:00 - 19:30malá tělocvičnaIng. Marek Lazor (5. dan)
Čtvrtek18:00 - 19:30velká tělocvičnaMgr. Jana Lazorová (5. dan)
Individuální tréninky pro černé pásky
Čtvrtek18:00 - 19:30malá tělocvičnaIng. Marek Lazor (5. dan)
Sportovní tréninky
Pátek16:30 - 18:30malá tělocvičnaMgr. Robin Talacek (2. dan)
Ing. Tomáš Peterek (2. dan)

Základní škola Velká Polom, Velká Polom (mapa)

Začínáme opět od středy 16. září 2020!

Kontaktní informace: Mgr. Jana Lazorová, 5. dan, tel. 727 801 224

Nábor nových členů 6 - 10 let
Středa16:15 - 17:15tělocvičnaMgr. Jana Lazorová (5. dan)

Základní škola Alberta Kučery, Ostrava Hrabůvka (mapa)

Začínáme opět od pondělí 14. září 2020!

Kontaktní informace: Anna Horkelová, 2. dan, tel. 732 543 878

Nábor nových členů od 6 let
Pondělí17:30 - 19:00tělocvična ZŠAnna Horkelová (2. dan)
Pátek17:00 - 18:30tělocvična ZŠAnna Horkelová (2. dan)
Pokročilí
Pondělí19:00 - 20:30tělocvična ZŠAnna Horkelová (2. dan)
Pátek18:30 - 20:00tělocvična ZŠAnna Horkelová (2. dan)
Pokročilí - sebeobrana
Sobota18:00 - 20:00tělocvična ZŠAnna Horkelová (2. dan)