Mezinárodní Moravia Open 2023 v Ostravě

Poslední říjnový víkend se v ostravské atletické hale konala opět po roce mezinárodní soutěž Moravia Open, které se zúčastnilo celkem 33 klubů z 13 zemí (Bosna a Hercegovina, Chorvatsko, Estonsko, Lotyšsko, Makedonie, Nizozemí, Polsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Srbsko, Ukrajina a Česká republika). Vedle klasických disciplín taekwonda byl pro menší závodníky připraven také doprovodný program v podobě bojů s pěnovými tyčemi, kopů do výšky či kopů na rychlost.

Naši školu reprezentovalo 18 závodníků, nejvíce z řad žáků. Některým z nich se podařilo vybojovat i cenné kovy.

3. místo – Anna Křivová (technické sestavy),

3. místo – Martin Svoboda (technické sestavy).

Na konci soutěžních dní byl navíc Martin Svoboda vyhlášen nejúspěšnějším seniorem a Karla Šrubařová nejúspěšnější starší juniorkou.

S celkovým ziskem 6 zlatých, 5 stříbrných a 4 bronzových medailí jsme se umístili na 8. místě z 33 klubů.

Gratulujeme všem oceněným.

Děkujeme Ostravským vodárnám a kanalizacím a.s. (OVAK) za finanční podporu, díky které jsme mohli částečně uhradit startovné našim závodníkům.