TAEKWON-DO MAGAZÍN, č. 1. (2019)

Český svaz Taekwon-Do ITF společně a týmem Jana Horváta a Richarda Tesaře ve spolupráci s celoplošnou TV Sport5 připravují v také v roce 2019 pro všechny zájemce o moderní korejské umění sebeobrany taekwon-do ITF televizní čtvrtletník, který Vám vždy v patnácti minutách přinese 3 zajímavé reportáže z prostředí českého taekwonda ITF.

Co vás čeká v letošním, úvodním 1. dílu?

V jeho letošním 1. dílu se můžete těšit na profil velmi úspěšné školy Taekwon-Do ITF Třeboň, jedné s našich 5 sdružených škol v jižních Čechách.

Ve druhé reportáži si budete moci ještě jednou krátce vychutnat atmosféru letošního největšího mezinárodního turnajem v taekwondu ITF Czech OPEN 2019 který se uskutečnil v termínu 1. – 3. března 2019 ve sportovní hale ČUS v Nymburce. Z tohoto turnajem se můžete navíc podívat také na speciální patnáctiminutový TV dokument.

V poslední, třetí reportáži, se můžete podívat na rozhovor s jedním z českých nejúspěšnějších reprezentantů v taekwodnu ITF, vedoucím školy a hlavním trenérem školy Taekwon-Do ITF Brno, Liborem Macháněm (6. dan). Můžete se tak o něm dozvědět mnoho podrobností z jeho velmi bohatého života.

Věříme, že se Vám letošní první magazín bude líbit a ukážete jej i svým kamarádům a kamarádkám.

Taekwon-do je velmi atraktivní cvičení a jistě stojí minimálně za shlédnutí, pokud se ho nerozhodnete rovnou začít cvičit v kterékoli z 37 škol taekwonda po celé České republice.

Marek Lazor

TAEKWON-DO MAGAZÍN č. 1 (2019) Full HD