TAEKWON-DO MAGAZÍN č. 02 (2019)

Premiéra 19.6.2019 na TV Sport5

Český svaz Taekwon-Do ITF společně a týmem Jana Horváta a Richarda Tesaře ve spolupráci s celoplošnou TV Sport5 připravují v také v roce 2019 pro všechny zájemce o moderní korejské umění sebeobrany taekwon-do ITF televizní čtvrtletník, který Vám vždy v patnácti minutách přinese 3 zajímavé reportáže z prostředí českého taekwonda ITF.

Co vás čeká v letošním 2. dílu?

V jeho letošním 2. dílu se můžete těšit na profil velmi úspěšné středočeské školy Taekwon-Do ITF Silla z Klína, jedné s našich mnoha sdružených škol ve středních Čechách.

Ve druhé reportáži si budete moci krátce vychutnat atmosféru letošního Mistrovství České republiky barevných pásků (kup) v taekwondu ITF, které se uskutečnilo v termínu 10. – 12. května 2019 v nové atletické hale v Ostravě.

V poslední, třetí reportáži, se můžete podívat na rozhovor s vedoucí a hlavní trenérkou školy Taekwon-do ITF Silla, mistryní světa v taekwondu ITF z roku 1994 a jednou z našich nejúspěšnějších českých reprezentantek, Radkou Heyduškovou (5. dan). Můžete se tak dozvědět mnoho podrobností z jejího velmi bohatého života.

Věříme, že se Vám magazín bude líbit a ukážete jej i svým kamarádům a kamarádkám.

Taekwon-do je velmi atraktivní cvičení a jistě stojí minimálně za shlédnutí, pokud se ho nerozhodnete rovnou začít cvičit v kterékoli z 38 škol taekwonda po celé České republice.

Marek Lazor