Svazové březnové zkoušky na technické stupně dan v taekwondu ITF

17. března 2019, Brandýs nad Labem

Technické oddělení Českého svazu Taekwon-Do ITF ve spolupráci s oddělením státní reprezentace uspořádalo v neděli 17. března 2019 ve Sportcentru v Brandýse nad Labem svazové republikové zkoušky na technické stupně dan v taekwondu ITF. Zkoušky proběhly před členy zkušební komise svazu, ve které zde zasedli velmistr prof. Hwang Ho-jong (9. dan) jako předseda komise a Ing. Milan Prokeš (6. dan) jako člen komise. Přítomen byl také prezident Českého svazu Taekwon-Do ITF Ing. Marek Lazor a vedoucí technického oddělení Ing. Petr Pařik, Ph.D.

Celkem bylo vyzkoušeno 12 schválených kandidátů na 1. až 5. dan, přičemž všichni zkoušku složili úspěšně. Nejlepší kandidáti, mezi kterými byli Vendula Boučková z Karviné na 1. dan, Rudolf Matoušek z Třebíče na 3. dan a Jana Lazorová z Ostravy na 5. dan, obdrželi za odměnu svazovou kravatu s novým designem.

Všem gratulujeme a těšíme se na další společnou účast na svazových akcích. Další svazové republikové zkoušky na technický stupeň dan se uskuteční na závěr třídenního mezinárodního technického semináře v Praze v neděli 2. června 2019.

Petr Pařík, vedoucí technického oddělení

237 fotografií