Společné letní soustředění s Káťou a Olegem Solovey (Ukrajina)

Pokud Vás zajímá více sportovní taekwon-do a zde především sportovní boj (matsogi), neměli byste si letos rozhodně nechat ujít společní letní soustředění severomoravských škol taekwonda a zde Fight kemp s Káťou a Olegem Solovey z Ukrajiny.

Společné soustředění se uskuteční od 29. července do 8. srpna 2015 v hotelu Moravice v Karlově pod Pradědem v Jeseníkách. Soustředění se můžete zúčastnit celého, nebo také jen některé jeho vybrané části (Fight kemp). Vzhledem k významu akce se očekává účast více jak stovky taekwondistů nejen od nás, ale i z blízkého zahraničí.

Oleg Solovey je mimo jiné trenér ukrajinské reprezentace a jedna ze současných nejvýraznějších evropských trenérských osobností ve sportovním taekwondu. Společně s Olegem se kempu zúčastní také jeho žena Káťa, která je mimo jiné z poslední doby dvojnásobnou mistryní světa ve sportovním boji v taekwondu.

Jejich tréninkové metody jsou natolik moderní a unikátní, že se jejich svěřenci prakticky okamžitě mohou poměřovat s nejlepšími na světě. Je potěšující, že jak Oleg, tak i Káťa jsou otevření lidé a snaží se tyto metody předávat i ostatním. Za poslední dva roky objeli prakticky celý svět, kde vedli mnoho seminářů zaměřených právě na sportovní boj a moderní metody výuky.

Díky dlouhodobé práci Kamila Šamala (vedoucí školy Karviná) tak budeme mít možnost poznat a zacvičit si s nimi osobně, a to hned několik dnů najednou. Věřím, že si tuto unikátní akci, za kterou nemusíte jet kus světa, nenecháte ujít a posunete se v taekwondu opět o kus dále.

Marek Lazor
vedoucí Školy taekwon-do ITF Ostrava

Propozice