Severní Morava po letošním celorepublikovém testování talentů v taekwondu ITF opět na vrcholu!

O víkendu 3. – 4.10.2015 se v Brně konalo letošní druhé setkání Středisek Talentované Mládeže (STM) z celé ČR. Střediska z Jižních Čech, Prahy I, Prahy II, Jižní Moravy a Severní Moravy poměřily své síly ve čtyřech soutěžních disciplínách taekwonda (sestavy, boj, silové přerážení a speciální přerážení).

Po jarním setkání vedlo naše severomoravské STM o jednu zlatou medaili před STM Praha II. Takže jsme se museli hodně snažit, abychom náskok udrželi. Navíc, co čert nechtěl, bylo naše středisko oslabeno o pár členů z důvodů školního výletu do Anglie. Konečných 27 nominovaných závodníků, z nich byli pouze tři junioři a šest juniorek, tak čekal nelehký úkol.

Celkově bylo druhé setkání velmi vyrovnané a o celkové vítězství ve 2. kole se přetahovala hned tři střediska – Jižní Čechy, Severní Morava a Praha II. Nakonec rozhodoval až počet stříbrných medailí, kdy v celkovém součtu z obou letošních setkání získalo třetí místo STM Jižní Čechy, druhé místo STM Praha II a první místo STM Severní Morava, které se tak opět po dvou letech propracovalo na samý vrchol.

Je to opravdu velký úspěch, obzvláště když druhé STM Praha II mělo na prvním i druhém letošním setkání skoro 70 závodníků. Všem našim závodníkům děkuji za podaný výkon.

Kamil Tihelka
vedoucí STM SM

PropoziceVýsledky