Oslava 60. let od vzniku taekwonda

V sobotu 11. dubna 2015 se u příležitosti 60. let od vzniku taekwonda sešli v Ostravě Porubě zástupci pěti severomoravských škol taekwonda a také zástupce českých škol, vedoucí školy Kerberos Praha Petr Pařík, aby si společně připomněli uplynulé roky v taekwondu.

Na programu bylo po obědě připomenutí významných životních dat korejského generála Choi Hong-hie, jeho návštěvy a semináře v České republice a následně také připomenutí historických dat českého i moravského taekwonda (první soutěže, první semináře, první kempy, první mistrovství a šampionáty ap.)

Okolo patnácté hodiny došlo na slavnostní představení velkého výročního dortu a jeho následné zkonzumování. Děkujeme pani Ivetě Nytrové (Cukrářská výrobna Miluška) v Paskově za jeho vyrobení.

Věříme, že se všem zúčastněným akce líbila. V současné době chystají mezinárodní instruktoři naší školy velký dvoudenní seminář pro všechny (září 2015), který bude zaměřen na historii Koreje, historii světového taekwonda ITF (i po dělení v roce 2002), historii českého taekwonda, teorii taekwonda, vedení treninku a další.

Marek Lazor
vedoucí Školy taekwon-do ITF Ostrava

Pozvánka35 fotografií