Ohlédnutí za letním oddílovým soustředěním 2021

Po dlouhém roce očekávání a nejistoty se nám nakonec podařilo zorganizovat letní oddílové soustředění. I letos jsme se ubytovali v Hotelu Petr Bezruč v beskydských Malenovicích. Oproti loňskému roku však soustředění trvalo celých 5 dní (19.–23. 7.). I tak to bohužel uteklo velmi rychle.

Hlavní náplní byly pochopitelně tréninky taekwonda, které jsme zaměřili na co nejvíce částí – technické sestavy, nácviky na sportovní boj, speciální přerážecí techniky, sebeobrana, procvičování kopů do vyrážečů či posilování a zlepšování kondice. Na programu nechyběly ani pohybové hry, návštěva bazénu, fotosoutěž nebo procházka okolní přírodou.

Hned první večer si děti v rámci chytrého kvízu otestovaly nejen jak znají taekwondo, ale také třeba své trenéry a filmové hlášky. Další večery patřily projekci filmu, přednášce o taekwondu nebo zábavnému rozpoznávání účastníků soustředění v animované podobě.

Věřím, že všechny děti si soustředění užily stejně tak jako trenéři. Jak krásně na soustředění bylo, si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Děkujeme za účast i bezproblémový chod a těšíme se zase za rok.

Robin Talacek
trenér Školy taekwon-do ITF Ostrava

228 fotografií