MORAVIA OPEN 2014

Celkem 260 závodníků z 18 klubů a škol taekwonda, přes 60 startujících z Polska, přes 30 ze Slovenska, 7 Slovinců, přes 10 bojovníků z Čech, malá výprava z taekwonda WTF … dále více jak 600 zápasů ve sportovním boji, snad poprvé druhá šance v boji (po první prohře měli závodníci často ještě i 4 zápasy a šanci na bronzovou medaili), celkem 6 ringů, přehled, která kategorie kdy a kde půjde, on-line přenosy, který sledovalo přes 200 diváků, krásná trika, které si teď chtějí obědnat na Slovensku i v Polsku, krásné poháry a věcné ceny pro nejlepší jednotlivce, odměna pro největší výpravu, 100,- euro pro vítěze kategorie „Best of the Best“ (pyramida vítězů seniorských váhových kategorií), výborný partner IPPON shopp, neuvěřitelně svižný průběh soutěže, špičkový výsledkový servis z Kosagymu Praha. Odhadnuté ukončení žáků ve 14:00 hodin, vyhlášení nejúspěšnějších žáků v reálu ve 14:15 hodin.

Ale také absence bufetu, opět nedostatek rozhodčích, který by pomohl ještě hladšímu průběhu, tvrdší rozhodčí, kteří by lépe ohlídali tvrdost závodníků, pár zranění… Každý si odnese, co chce. Já moc děkuji za připomínky a slibuji, že Moravia OPEN 2015 ponese ještě vyšší značku kvality (400 závodníků však už bude muset být ve větší hale :D).

Děkuji všem závodníkům a koučům za přátelskou atmosféru, která provázela celou akci. Poznal jsem dnes spoustu nových skvělých bojovníků, ale co je ještě cennějšího, spoustu skvělých lidí. Už teď se těším na další společnou akci.

Kamil Šamal, organizátor

240 fotografiíPropoziceVýsledky