Listopadový regionální technický seminář na severní Moravě

Velmistr Hwang Ho-yong zamířil 19. listopadu 2015 do Ostravy, aby zde vedl listopadový regionální seminář taekwonda ITF pro všechny studenty s technickým stupněm 2. kup a vyšší.

Vzhledem k blížícím se prosincovým republikovým zkouškám na mistrovský stupeň dan nikoho nepřekvapilo, že na programu semináře byla příprava právě na tyto zkoušky.

Po nezbytném procvičení vybraných základních technik se všichni rozdělili do skupin podle technických stupňů a započali s tréninkem a předváděním všeho, co se již na zkoušku stačili naučit. Kdo něco neznal, měl možnost se i něco nového naučit.

Ke konci semináře provedl velmistr Hwang zhodnocení, ve kterém uvedl, že na jedné straně je potřeba technické sestavy ještě více cvičit a opravovat (čistit), na druhé straně ale všechny pochválil za kvalitu kopů, a to nejen těch základních.

V prosinci na všechny čeká hned několik seminářů, kdy nejprve 12.12.2015 budou v rámci celorepublikového semináře připraveny hned 3 semináře po sobě a následně 17.12.2015 proběhne v opět v Ostravě poslední letošní regionální seminář v taekwondu ITF. Všichni jste zváni.

Marek Lazor
vedoucí Školy taekwon-do ITF Ostrava

78 fotografií