2. GALAVEČER TAEKWONDA 2014 a 2. kolo ligy týmů

Již v osobotu 20. září 2014 vypukne v Havířově (městská sportovní hala, od 16:30 hodin) další velká bitva. A nebude to jen tak obyčejná bitva. Do České republiky přijede hned několik hvězd současného evropského taekwonda.

Slovinská žijící legenda, šestinásobný mistr Evropy Sanel Ljutič, a další jeho dva krajané Taras Terjašek a Dejan Mioč (oba již byli v minulosti ve finále pyramidy mistrů). Přijede také polská hvězda, nejlepší senior mistrovství Evropy 2013, dvojnásobný vítěz pyramidy Maciej Žuk a jeho krajan, vítěz poslední pyramidy Artur Osuchowki. Nejatraktivnějším bojovníkem bude tentokrát sice ligový nováček, ale nejlepší maďarský bojovník taekwonda a aktuální vicemistr Evropy Dániel Péter Zsarkó.

Náši republiku budou reprezentovat nejlepší bojovník ligy (19-5-1) Libor Macháň z Brna a již 4 násobný vítěz pyramidy Martin Kosík z Frýdku Místku.

Současně budou k vidění 3 utkání v lize týmů a také exhibice taekwonda. Přímý přenos celého večera bude také on-line běžet na stránkách ligy taekwonda na www.ligataekwonda.cz

Kamil Šamal, organizátor