16. BUDOSHOW již tuto neděli v Brně

Libor Macháň, vedoucí školy taekwonda ITF Brno, připravil pro všechny zájemce zajímavý akční a bojový víkend, který se uskuteční v sobotu 30. 11. a neděli 1. 12. 2013.

Jako první připravili pro zájemce 3. hodinový seminář Kickboxu, který povede osobně Don Wilson z USA. Don Wilson je považován za mistra sportu v kickboxingu a jednoho z největších bojovníků v celé historii. Jeho první profesionální zápas byl v roce 1974. V jeho kariéře, která trvá 40 let získal 11.titulů mistra světa a byl uveden v Guinessové knize rekordů jako mistr světa v několika různých federací. Seminář se uskuteční v sobotu od 10.00 do 13.00 hodin.

Jako druhý bod, je připravená pro všechny fanoušky a fanynky v sobotu od 15:00 hodin autogramiáda hvězd. Můžete se těšit nejen na Dona Wilsona, Tomáše Hrona, Lukáše Konečného, ale také na doprovodný program, který zpestří celé odpoledne. Představí se ukázka brněnských klubů, kteří předvedou malou ochutnávku toho, co bude na letošní Budoshow. Na místě můžete získat nejen podpis hvězd, ale také za malý poplatek, profesionální fotografie na památku.

Hlavní hvězdou největší přehlídky bojových umění a sportů v Česku bude Don Wilson z USA. Do dnešní doby hrál Don v 27 hollywoodských akčních filmech. Mimo herectví se také věnuje produkci a také scénářům k filmům. Lidé ho mohou znát ze série filmu Bloodfist, seriálu Walker Texas Ranger nebo Batman Forever.

Na Budoshow 2013 se mohou diváci těšit, na vystoupení různých bojových stylů a umění. Letošní ročník bude moderovat Lukáš Pavlásek a představí se mimo jiné takové styly jako je Kali, Policie ČR, Samurajská show Gorin, Shotokan Karate, Kung Fu, Lví Tanec, Judo, Musado, Brazilské Jiu Jitsu, Aikido, Taekwon-do ITF, Iaido, Tai Chi a doprovodný program.

V rámci Budoshow je připravený navíc velký exhibiční zápas. Na plochu sportovní haly proti sobě nastoupí Don „The Dragon“ Wilson a Tomáš „Rattle Snake“ Hron. Všichni uvidí na vlastní oči, dvě generace bojovníků. Na jedné straně Don a jeho dlouholeté zkušenosti a na straně druhé, mládí a dravost brněnského bojovníka Tomáše Hrona. Nenechte si ujít, tuto jedinečnou šanci vidět vše na živo.

Budoshow se uskuteční v neděli od 15.00 do 18.00 hodin (vstup je již od 14.00 hodin).

Marek Lazor

vedoucí školy Taekwondo ITF Ostrava